Jaunumi | Medijiem | Kontakti      LV FR NL EN

Aicinājums ziedot ELKS


Autors: ELKS | Datums: 17/05/2015

Mīļie draugi, Latvijas kultūras patrioti pasaulē!

Drīz daudzi simti latviešu no visas Eiropas dosies uz Briseli, lai 20. jūnija vakarā kāptu uz skatuves Eiropas pašā sirdī – apbrīnojamajā Mont-des-Arts laukumā, lai iepazīstinātu Briseli un Eiropu ar mūsu dziesmu un deju tradīcijām. Varbūt, ka pat Jūs būsiet viens no viņiem.

place-de-lalbertine-brussels

Mont-des-Arts, ELKS lielkoncerta vieta

Daudzi latvieši no visas Eiropas jau ir reģistrējušies, lai dotos uz ELKS. Gatavojoties svētkiem, ir notikuši reģionālie koru mēģinājumi Vācijā, Lielbritānijā, Zviedrijā un Īrijā. Arī Briselē notiek mēģinājumi, jo daži Beļģijas kori pievienosies latviešu dziedātājiem.

Tas, kas vieno mūs, ir mūsu kaislība pret Latvijas kultūras tradīcijām. Kaislība, kurā vēlamies dalīties ar pasauli, sūtot mīlestības vēstījumu – cilvēkiem, dabai un mūsu dzimtenei. Mēs ticam, ka Eiropas kultūru sargāšana un dalīšanās ar tām savā starpā apvieno cilvēkus – neskatoties, kur tie dzīvo, un vai tie ir latvieši, vai citām nācijām piederīgie.

Mēs esam saņēmuši lielu atbalstu ne tikai no Latvijas, bet arī no Beļģijas varas iestādēm. Viņu ieskatā šis būs unikāls notikums. Kaut gan Briselē cilvēki ir izlutināti ar kultūras pasākumiem, iztēlojoties tik daudzus simtus cilvēkus no visas Eiropas, sniedzot šādu unikālu tradīciju priekšnesumu, viņos izsauc sajūsmu!

Pateicoties mūsu partneriem un pašiem dalībniekiem, mēs esam jau savākuši ¾ no svētkiem nepieciešamajiem līdzekļiem. Taču ¼ joprojām ir nepieciešama – lai varētu nodrošināt lielkoncerta filmēšanu, notiekošā atspoguļošanu videoekrānos, skatuves dekorācijām un interesantai atpūtas programmai. Tajā pašā laikā mēs nevēlamies padarīt šo pasākumu pārāk komercializētu. Mūsu ieskatā ir svarīgi saglabāt tradicionālo koncertu neskartu!

Tieši tāpēc mēs šodien rakstām Jums. Vai Jūs – visi Eiropā dzīvojošie latvieši – mums palīdzēsiet piesaistīt papildu finansējumu lielkoncerta koncerta organizēšanai?

Aicinām apspriesties ar draugiem un ģimenēm, uzrunājot personīgi, nosūtot e-pastu vai padodot tālāk šo informāciju Facebook! Parādiet, cik kaislīgs un lepns Jūs esat par savu kultūru, un aiciniet Jūsu draugus solidarizēties ar Jums! Parādiet viņiem ierakstus no iepriekšējiem reģionālajiem koncertiem un Vispārējo Dziesmu un deju svētku lielkoncertiem, ļaujiet viņiem atklāt, cik unikāli tie ir! Un palūdziet noziedot 5, 10, 20 vai pat 50€, sekojot norādījumiem ELKS mājaslapā https://www.elks2015.eu/ziedotajiem/ vai arī spiežot PayPal ziedot pogu tur par mājaslapā, kas ir ātrs un drošs ziedošanas veids.

Neskatoties uz to, vai Jūs piedalīsities koncertā vai nē, palīdziet mums savākt iztrūkstošos līdzekļus. Tas ir lielisks veids, kā Jūs varat iesaistīties šī unikālā notikumu organizēšanā! Viss, kas mums kopā jāizdara, ir sasniegt tūkstoti latviešus visā Eiropā, kuri katrs ar saviem draugiem savāktu 20 €.

Mēs ceram, ka varam rēķināties ar katru no Jums! Un ļoti ceram, ka jau drīzumā tiksimies ar Jums klātienē Briselē ELKS dziesmu un deju lielkoncertā vai arī neklātienē, Jums sekojot pasākuma norisei Twitter un citos sociālajos tīmekļos.

Ja plānojat piedalīties ELKS, aicinām jau šobrīd rezervēt sēdvietu ELKS dziesmu un deju lielkoncertā (sēdvietu biļetes būs pieejamas tikai iepriekšpārdošanā). Papildus – ja meklējat naktsmājas, aicinām izmantot ELKS dalībniekiem rezervētos hosteļus. Par to visu skatiet ELKS mājaslapā www.elks2015.eu.
Pateicībā,

ELKS organizētāju komanda

"Dziesmā tikušies, dziesmā lai daudzinām!"

A.Jērums


Ziedot

Iespēja pievienoties atbalstītājiem, ziedojot tieši vai iegādājoties atbalstītāju apliecības

lasīt vairāk

© Copyright 2014-2024. ELA. Visas tiesības aizsargātas.