Jaunumi | Medijiem | Kontakti      LV FR NL EN

Fonda “Viegli” koncerts ELKS atklāšanā


Autors: ELKS | Datums: 09/02/2015

Nils_Vilnis_Viegli_2013

Imanta Ziedoņa fonds „Viegli” dibināts 2010.gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: „Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”. Fonda mērķis ir atbalstīt jaunradi, veicinot Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos, atbalstot radošas, neparastas idejas un veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

Fonda “Viegli” ļaudis ne tikai rūpējas par Imanta Ziedoņa piemiņu un radošuma veicināšanu, bet arī muzicē: ir izdoti divi mūzikas albumi, ierakstot mūziķu – Renāra Kaupera, Māras Upmanes-Holšteines, Jāņa Holšteina-Upmaņa, Jāņa Strapcāna, Raimonda Gusareva, Jāņa Šipkēvica un Kārļa Kazāka dziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem. Pirmais albums “Viegli” tapa 2010. gadā un ieguva plašu sabiedrības ievērību. 2013. gadā sekoja otrs mūzikas albums „Vakars.Pietura.Jasmīns”, kurš ieguva ne mazākus atzinību.

Fonda valdē darbojas Baiba Zvaigzne, Renārs Kaupers, Inga Ulmane, Jānis Holšteins-Upmanis, Ants Grende.
Fonda padomē ir Artūrs Irbe, Žanete Grende, Eva Ikstena – Strapcāne, Māra Upmane-Holšteine, Māris Saukāns, Ināra Kehre, Daiga Bērziņa.

Eiropas Latviešu kultūras svētkos Briselē “Viegli” dziedās skaistākās no fonda “Viegli” dziesmām. Vairāk par Imanta Ziedoņa fondu “Viegli” mājaslapā www.fondsviegli.lv.

www.fondsviegli.lv/Vakars-Pietura-Jasmins

"Dziesmā tikušies, dziesmā lai daudzinām!"

A.Jērums


Ziedot

Iespēja pievienoties atbalstītājiem, ziedojot tieši vai iegādājoties atbalstītāju apliecības

lasīt vairāk

© Copyright 2014-2024. ELA. Visas tiesības aizsargātas.