Izrāde bērniem “Istabas fabulas”


20/06/2015 11:00 - 12:00

Bērniem un to vecākiem tiek piedāvāta iespēja noskatīties režisora Jāņa Znotiņa izrādi “Istabas fabulas” pēc I. A. Krilova “Fabulas” motīviem.

VIETA: Muntpunt bibliotēka, De Wolken auditorium, Place de la Monnaie 6

IEEJA: par ziedojumiem 5 EUR, informācija par iepriekšēju vietu rezervāciju sekos

Izrāde notiks latviešu valodā ar ievadu flāmu valodā. Pirmā izrāde 11:00, otra – 15:00.

Fabulas

Izrāde orģināli tiek spēlēta Rīgā, galerijas ISTABA telpās, piedaloties diviem aktieriem – Jānim Znotiņam un Ancei Muižniecei. Izrādē izmantota galerijas ISTABA orģinālā telpa, kas nu jau vairāk kā desmit gadus ir latviešu mākslinieku radīto lietu veikals, mākslas izstāžu telpa un bufete. Šī latviešu mākslinieku darbu pilnās telpas sajūta līdz ar pašu izrādi tiek vesta arī uz Eiropas Latviešu kultūras svētkiem Briselē.

Fabulās attēlotā cilvēka-dzīvnieka līdzība ir pateicīgs materiāls skatītāja iztēles rosināšanai un izrādes radīšanai, apdzīvojot mākslinieku darinājumus. Šī līdzība palīdz sasniegt un uztvert fabulā pausto jēgu un morāli. Režisors fabulās izlasāmo līdzību cilvēks-dzīvnieks ir pārnesis uz līdzību priekšmets-cilvēks. Izrāde tiek veidota, balstoties uz izdomas principa – radīt no tā, kas mums dots apkārt. Atgādināt bērniem un to vecākiem, ka iztēle var būt neizmērojami plaša. Izrāde domāta sākumskolas vecuma bērniem kā arī to vecākiem.

 Aicinām pieteikt dalību šeit.

 

"Dziesmā tikušies, dziesmā lai daudzinām!"

A.Jērums


Ziedot

Iespēja pievienoties atbalstītājiem, ziedojot tieši vai iegādājoties atbalstītāju apliecības

lasīt vairāk

© Copyright 2014-2020. ELA. Visas tiesības aizsargātas.