Jaunumi | Medijiem | Kontakti      LV FR NL EN

DZIESMU UN DEJU LIELKONCERTS


20/06/2015 18:00 - 21:00

Dziesmu un deju lielkoncerts būs ELKS centrālais sarīkojums. Tas notiks Place de l’Albertine Mont-des-Arts piekājē 20. jūnijā. Skatītāju ierašanās sākot no 17.00, koncerta sākums 18.00, un tas ilgs līdz 21.00.

Place de l’Albertine ir laukums starp karaļa pili un Briseles vecpilsētu, 200m attālumā no Centrālās stacijas un 500m – no Lielā laukuma (Grand Place). Ļoti labi pārredzama vieta no trīs debess pusēm. Lielkoncerts būs brīvpieejas sarīkojums, taču skatītājiem pret atlīdzību ir iespējams rezervēt sēdvietas. Koncerta vietā darbosies tirdziņš.

Lielkoncerta repertuārs ir veidots atbilstoši Latvijas Dziesmu un deju svētku tradīcijām, kuras, līdztekus Lietuvas un Igaunijas dziesmu un deju svētkiem, ir iekļautas UNESCO Cilvēces nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā. Kopkoris izdziedās latviešu tautasdziesmu apdares, dziesmas no latviešu komponistu klasikas un arī jaunāko laiku skaņdarbus. Savukārt deju repertuārā iekļautas iemīļotas latviešu tautas tradicionālās un skatuves dejas, kā arī mūsdienīgas horeogrāfijas. Lielkoncertā uzstāsies arī bērnu deju kopas un folkloras grupas. Lielkoncerta programmas vadmotīvs ir mīlestība, aicinot ikvienu dalībnieku un skatītāju godāt gadsimtiem krātos tautas PŪRALĀDES un arī SIRDS dārgumus, CILVĒKU, DABAS un TĒVZEMES mīlestību.

Book now!

"Dziesmā tikušies, dziesmā lai daudzinām!"

A.Jērums


Ziedot

Iespēja pievienoties atbalstītājiem, ziedojot tieši vai iegādājoties atbalstītāju apliecības

lasīt vairāk

© Copyright 2014-2024. ELA. Visas tiesības aizsargātas.