Jaunumi | Medijiem | Kontakti      LV FR NL EN

GRUPAS „ASTRO’N’OUT” KONCERTS. Iesildīs „Austrumkalns” no Lielbritānijas


19/06/2015 20:00 - 02:00

Plkst. 20:00 sāksies koncerts, kuru iesildīs folkloras kopa no Londonas “Austrumkalns”. Plkst. 22:00 savu uzstāšanos sāks grupa “Astro’n’out”.

VIETA: klubs “La Tentation”, rue de Laekensestraat 28

IEEJA: 15 EUR (dalībniekiem bez maksas)

Lai izvairītos no drūzmēšanas pie ieejas un garantētu iekļuvi koncertā, aicinām jau tagad rezervēt vietu, aizpildīt šo ANKETU un, ja nepieciešams, veicot dalības maksājumu!

Latviešu folkloras grupu “Austrumkalns” 2011. gadā nodibināja četras otrās paaudzes Anglijā dzimušas latviešu
meitenes. Uzaugušas kopā Londonā muzikālās ģimenēs, māsas Līnīte un Andra Zobens-­East un Anna un Laila Grīnbergas vēlējās izteikt savu latviešu mūzikas un dziesmu mīlestību, izveidojot folkloras grupu. “Austrumkalna” mūzikas izpildījumiem piemīt tradicionālu elementu, taču meitenes attīstījušas pašas savu īpatnējo stilu ar modernākiem instrumentiem un apdarēm. Atsevišķos koncertos “Austrumkalnam”  pievienojas trīs sitamo instrumentu spēlētāji: velsiete Hannah Beynon, Jēkabs Zariņš, kas labi pazīstams Londonas latviešu saimē kā koklētājs-eksperimentāists un Toms Svilāns, latvietis no Kanādas.

www.facebook.com/Austrumkalns

austrumkalns

Grupa „Astro’n’out” apstiprina, ka uzstāsies ELKS ar koncertu kā viesmākslinieki.

Grupa Astro’n’out radusies 2003.gadā Rīgā un savu pirmo atpazīstamību gūst ar dziesmu “Daļa Rīgas”. Neskatoties uz to, ka grupai tiek prognozēts vienas dziesmas garuma veiksmes stāsts, drīz vien radio topus sasniedz daudzas citas Astro’n’out kompozīcijas. Desmit gadu garumā izdoti 5 albumi latviešu un angļu valodās, sniegti koncerti ne vien Latvijā, Baltijā , bet dažādās Eiropas valstīs, kā arī Ķīnā. Astro’n’out ir viena no visu laiku veiksmīgākajām indi popa apvienībām Latvijā.

astronout.lv

unnamed (1)

"Dziesmā tikušies, dziesmā lai daudzinām!"

A.Jērums


Ziedot

Iespēja pievienoties atbalstītājiem, ziedojot tieši vai iegādājoties atbalstītāju apliecības

lasīt vairāk

© Copyright 2014-2024. ELA. Visas tiesības aizsargātas.